Anda Gaitniece-Putāne, Dr. Psych.

Docente
Sertificēta darba un organizāciju psiholoģe - pārraudze;
sertificēta konsultatīvā psiholoģe- pārraudze, sertificēta supervīzore

e-pastsagp@lu.lv 
Orchidhttps://orcid.org/0009-0000-7133-740X 
Google Scholar 

Docente Anda Gaitniece-Putāne, Dr. psych., vada kursus "Personības psiholoģija: personības izaugsmes un pašefektivitātes veicināšanas mtodes", "Stresa vadība", "Komunikācijas prasmju treniņš", "Personāla attīstīšanas metodes", "Komandas un indivīda attīstīšanas metodes".  Strādā kā praktizējoša psiholoģe un supervīzore.  Ir Latvijas Psihologu biedrības;   Latvijas Darba un Organizācijas Psihologu biedrības  un Latvijas Supervīzoru apvienības biedre.

 

Komunikācijas prasmju treniņš


Stresa vadīšana


Personības psiholoģija: personības izaugsmes un pašefektivitātes veicināšanas metodes


Personāla attīstīšanas metodes


Komandas un indivīda attīstīšanas metodes


   
 

Darba un organizāciju psiholoģija: stress, izdegšana; pašefektivitāte; iesaiste darbā; apmierinātība ar darbu; darbinieku labbūtība. Teorētiskas un praktiskas zināšanas darba un organizācijas psiholoģijas jomā un konsultatīvās psiholoģijas jomā, padziļinātas zināšanas veikt teorētiskus un praktiskus pētījumus dažādās vidēs, izmantojot dažādas pētniecības metodes.

 
 

Stress, izdegšanas sindroms, stresa pārvarēšana. Apzinātība, dzīvesspēks, līdzjūtība pret sevi. Emocijas un to regulācija, pašefektivitāte un citi ar personīgo efektivitāti, iekšējo labklājību un pozitīvo psiholoģiju saistīti temati. Prokrastinācija. Perfekcionisms. Organizāciju psiholoģijas temati.

 
 

Irbīte,A.L. & Gaitniece-Putāne,A. (2019) Akadēmiskās pašefektivitātes saistība ar akadēmisko izdegšanas sindromu un perfekcionismu. Baltic Journal of Psychology, 20, (1,2), 17-33


Gaitniece-Putāne, A. (2019) Domāšana, kognitīvie izkropļojumi un veselība. Veselības psiholoģija. Teorijas un prakses starpdisciplinārā perspektīva. (red. Martinsone, K. & Sudraba, V.), Rīga, RSU, 140-147


E.Stikute & A.Gaitniece-Putāne (2018) Līdzjūtības pret sevi saistība ar prosociālu uzvedību un šo konstruktu dzimumu atšķirības. Baltic Journal of Psychology, 19, (1,2), 30-45.